Pėr ne | Produktet| Shėrbimet| Referencat | Galeria | Kontaktoni 

Shėrbimet

 

Feroda Ing ju sjell sistemet mė tė reja dhe mė moderne tė ngrohjes dhe ofron kėto shėrbime:

  • SHITJE

  • MONTIM

  • MIRĖMBAJTJE

 

Stufa me Eko Briket

Kaldaja me Eko Briket

Sisteme  tė ngrohjes me gas, naftė, dru etj.

 

Tė gjitha kėrkesat tuaja pėr ngrohje qėndrore vetėm nė njė vend - Feroda Ing

Maxi Hidro

 

Zgjidhje ideale pėr ngrohje...

 

Na kontaktoni

Mail Box

designed by prishtinanet.com