Pėr ne | Produktet| Shėrbimet| Referencat | Galeria | Kontaktoni 

Produktet

Kaldaja pėr ngrohje qėndrore - Peletherm 25 dhe 50

 

KARAKTERISTIKAT TEKNIKE:

  • Fuqia termike..............................................25 dhe 50 kW

Ndezja - manuale ose automatike

Lėnda djegėse - eko briket Ų 6 - 12 mm

Paletherm 

 

Zgjidhje ideale pėr ngrohje...

 

Na kontaktoni

Mail Box

designed by prishtinanet.com