Pėr shiqim normal tė kėsaj faqe ju nevojitet Flash player-i, versioni 6 ose mė i ri. Nėse nuk e keni Flash-in e instaluar ju lutemi klikoni mė poshtė dhe instaloni flash playerin.   Flash 6

Rezolucioni 1024 x 768

HYRJA

Shqip     English

 
 

Shesim dhe montojmė linjat pėr prodhimin e peletit dhe tė briketit....

 

 

Na kontaktoni

Mail Box